Služby

icon-meeting

Prvá návšteva

Prvýkrát spolu strávime asi 30 min. Poctivo si všetko vyšetríme. Zhotovíme rentgenové snímky a plán liečby. Radi si vypočujeme aj Vaše predstavy a priania, aby sme spolu dosiahli výsledok k Vašej spokojnosti. Všetko si spolu odkonzultujeme a prejdeme si všetky Vaše otázky.

dental-floss

Dentálna hygiena

Najlepšia a najlacnejšia cesta k zdravým zubom a ďasnám. Naučíme Vás správnu techniku čistenia zubov a vyberieme tie najvhodnejšie pomôcky pre Vás. Odstránime zubný kameň a pigmenty tou najšetrnejšou metódou.

teeth-protection

PrEvencia

Prevencia je základ, preto sa uvidíme raz za rok, aby sme všetko skontrolovali.

examinating-tooth

Konzultácie

V prípade, že nie ste našim pacientom, môžete sa na nás obrátiť aj s konzultáciou k Vášmu stavu.

holed-tooth

Ošetrenie zubných kazov

Biele kompozitné výplne sú dnes voľbou číslo 1. Sú šetrné, estetické a najprirodzenejšie pre zuby. Fungujú dlhé roky avšak pre ich správne zhotovenie potrebujeme viac času.

inner-tooth

Ošetrenie kanálikov

Niekedy posledná možnosť ako zachrániť Váš zub, ak sa toto ošetrenie urobí správne a včas.

crowned-tooth

Protetické ošetrenie

Ak nám nepostačí biela výplň, zničený zub zrekonštruujeme pomocou keramickej alebo kompozitnej korunky či polokorunky. V prípade náhrady zubu zhotovíme mostík a u starších pacientov, ktorí už o svoje zuby prišli, zhotovíme snímaciu protézu.

baby

Ošetrenie detí

Detí sa nebojíme, ani oni nás. Nechceme vyvolať v deťoch strach, preto sa snažíme o to, aby ošetrenie bolo pre ne hrou. Ošetrenie je hlavne bezbolestné.

extraction-forceps

Extrakcia zubov

Ak už nebudeme vedieť zachrániť zub a bude nutné ho vytrhnúť, urobíme to čo najviac bezbolestne a šetrne. Ak to bude v našich silách, vytrhneme aj problematické osmičky.